Kurye Hizmeti

Home »  Kurye Hizmeti

Kurye Hizmeti Tüm Gönderileriniz İçin Hızlı Ve Güvenli Servis Minimum 1 Saat Maximum 3 Saat 

kurye

kuryeKurye Hizmeti

Firmalarınızın sürekli olarak motorlu kurye ihtiyaçları için hem ekomomik hemde daha hızlı çözümler için firmalarınıza kiralık kurye sağlıyoruz. Sizlerin firması için sizler özel kiralık kuryeler sağlayarak tamamen sizlerin personeliymiş gibi size sağladığımız personellleri çalıştırabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz personelleri ülkemizin bir çok şehrinde istediğiniz semt ve ilçelere gönderebilirsiniz. İster e-ticaret firması olun, İster gümrük firması, İster kurumsal firma, İsterseniz de yemek firması olun bizim için hiç farketmeden hangi sektördeyseniz o sekttör için kurye kiralama hizmeti sağlıyoruz.

kurye-hizmetleriGöndereceğinizin evrağın büyüklüğüne göre fiyat verilir ve kurye sektöründe Express Kurye diye bir kavram vardır bu express kavram evrağınız çok hızlı süre içerisinden gideceği yere ulaşmasını sağlar süre ortalama olarak ise 45 ile 90 dakika arasında evrağınızın teslimatı yapılır.

 

kuryeKurye sektörünün işleyişi ise şöyledir ilk öncelikle göndermek istediğiniz evrağın gideceği yere dair bilgilerini çalıştığınız kurye firmasını arayarak oraya gidecek olan evraklarınız gideceği yere dair adres bilgileri verilir, daha sonra o verdiğiniz bilgiler kurye firmasında operasyon bölümüne iletilir ve operasyon merkezi size en yakın olan motokuryeyi size yönlendirir ve kurye gelip evrağınızı masanızdan teslim alır daha sonra kurye evrağınızı götürüp gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir.

Güvenli Teslimat Garantisi

kuryeKurye firmamız bu iş için en güveneceğiniz seçenekler arasındadır. Çünkü kurye olan arkadaşlarımız işini kendi işleri gibi titizlikle ve önemseyerek yaparlar. Hem de daha sonra bir işi başarma keyfini sizinle paylaşırlar. Bir işte, çalışanların işinden zevk almaları çok önemlidir. Böyle olduğunda müşterinin memnuniyeti de artmaktadır. Kurye hizmeti elemanları da merkeze sürekli bağlı olarak işlemlerini yapmaktadırlar. Kayıtları alarak belli adreslere en hızlı şekilde yönelirler. İşlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir biçimde en kısa zamanda hallederler.

kurye-hizmetiEn İyi Seçeneğiniz Biziz

Kurye arkadaşlarımız adrese gittiğinde ise teslimat işini de ciddi bir şekilde halletmeden geri dönmez. İsim soy isim ve imza alarak evrakı teslim ettikten sonra görevini bitirir. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şoför ve vale kiralama hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...